Mitkaičių dienos centras

Padalinio struktūra: Mitkaičių dienos centre dirba socialinio darbo organizatorius 1 etatas ir užimtumo specialistas 0,25 etato.

Tikslas – teikti bendrąsias ir socialinės priežiūros paslaugas, skatinti bendruomenės gyventojus aktyviau spręsti savo problemas padedant jiems vystyti tarpusavio pagalbą ir bendradarbiavimą.

Veikla – Mitkaičių dienos centras teikia socialines, laisvalaikio užimtumo, vaikų dienos socialinės priežiūros, asmeninės higienos ir priežiūros paslaugas vaikams ir suaugusiems žmonėms gyvenantiems Nevarėnų seniūnijoje. Mažinama socialinė atskirtis tarp miesto ir kaimo vykdant socialinių paslaugų plėtrą, tenkinant socialinių paslaugų poreikį. Tenkinamos socialinės, kultūrinės reikmės, teikiama informacija rūpimais klausimais. Vyksta bendradarbiavimas su organizacijomis, rengiami ir vykdomi projektai.

 Įvykdyti ir vykdomi projektai:

  • Vaikų vasaros poilsio ir užimtumo stovykla. (20 vaikų, 2007.08.01-14)Projektas pilnai įgyvendintas.
  • Vaikų dienos centrų projektas “Socialinės rizikos prevencija Nevarėnų seniūnijoje”(finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija) 2008.04.01-2008.12.31 Projektas pilnai įgyvendintas.
  • Vaikų vasaros poilsio ir užimtumo stovykla. (20 vaikų, 2008.08.01-14) Projektas pilnai įgyvendintas.
  • Vaikų dienos centrų projektas (tęstinis)”Socialinės rizikos prevencija Nevarėnų seniūnijoje”- finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo minusterija. Projektas vykdomas nuo 2009.04.01-2009.12.31 Projektas pilnai įgyvendintas.
  • Tęstinis vaikų dienos centrų projektas”Socialinės rizikos prevencija Nevarėnų seniūnijoje”- projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projektas vykdomas nuo 2010.02.01-2010.12.31 Projektas pilnai įgyvendintas.
  • Tęstinis vaikų dienos centrų projektas”Socialinės rizikos prevencija Nevarėnų seniūnijoje”-projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projektas vykdomas nuo 2011-01.01-2011.12.31 Projektas pilnai įgyvendintas.
  • Tęstinis vaikų dienos centrų projektas” Socialinės rizikos prevencija Nevarėnų seniūnijoje”. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projektas vykdomas nuo 2012-01-01

Akcijos:
2012-10-20 dalyvauta vykdomoje “Maisto banko” akcijoje.

Kontaktai

Telšių socialinių paslaugų centro Mitkaičių dienos centras

Mokyklos g.13, Mitkaičių kaimas, Nevarėnų seniūnija, Telšių rajonas.

Socialinio darbo organizatorė

Roma Kaminienė

Tel. (8 602) 63098

Faksas (8 444) 51135

El. paštas: mdc@telsiuspc.lt

Užimtumo specialistė

Inga Kuodienė

VASAROS STOVYKLA

Liepos mėnesį vyko vaikų vasaros stovykla „Vaikų šypsenos“ Mitkaičių dienos centre.

_____________________________________________________________________________________________________________

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Gegužės 18d. Telšių socialinių paslaugų centro Mitkaičių dienos centre vyko edukacinis užsiėmimas „Bitės, vaškas, žvakė”. Mitkaičių kaimo bitininkė Lina Eičinienė į dienos centrą atvyko ne tuščiomis. Ji atsinešė gražių žodžių apie bites, medų. Mokė kaip patiems pasigaminti žvakę. Vyko šiltas bendravimas prie nuostabiai kvepiančios natūralaus bičių vaško žvakelės.

_____________________________________________________________________________________________________________

ŠVENTĖ MAMYTĖMS

Telšių socialinių paslaugų centro padalinyje Mitkaičių dienos centre įvyko graži šventė, skirta Mamos dienai paminėti.

___________________________________________________________________________________________________________

NAKTIS MITKAIČIŲ DIENOS CENTRE

Liepos 23 d. Mitkaičių dienos centro vaikai praleido naktį dienos centre. Nors ši naktis ir buvo ilga, bet veiklos netrūko.

18.00 val. visi rinkosi į Mitkaičių dienos centrą. Susipažinę su veiklomis, laukė pirmųjų užduočių – žaidimų. Stalo žaidimai ir krepšinis pritraukė daugelio dėmesį. Vėliau laukė filmų žiūrėjimas, viktorina, šaškės ir stalo žaidimai. Ne dažnai galima pažaisti krepšinį 3 ar 4 valandą nakties!

Ryte, jau beveik užmerktomis akimis visi draugiškai susitvarkė ir susirinko aptarti renginio. Paaiškėjo, kad vaikams renginys labai patiko. Ir ateityje lauks daugiau panašių renginių.

______________________________________________________________________________________________________________

PROJEKTAS „VAIKŲ ŠYPSENOS”

Liepos 21 dieną  Mitkaičių dienos centro vaikai, vykdydami  projektą „Vaikų šypsenos“, vyko į Raubonių parką. Dinozaurų – drakonų ir milžiniškų vabalų parke vaikai pamatė daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų,  bei judančių drakonų, kurie savo neįprasta išvaizda juos nustebino. Vaikai linksminosi atrakcionų parke.

Matant plačias vaikų šypsenas ir geras emocijas, praėjusi savaitė vaikams paliko daug nepamirštamų įspūdžių.

_____________________________________________________________________________________________________________

POLICIJOS PAREIGŪNŲ PREVENCINIS VIZITAS

Birželio 28 d. Mitkaičių dienos centre lankėsi pareigūnai iš Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato. Dienos centrą lankantys paaugliai su pareigūnais diskutavo apie saugų internetą, internetines patyčias ir prekybą žmonėmis. Pareigūnai vaikams parodė video medžiagos, apie tai, kaip apsisaugoti nuo prievartos internete.

Kaip mus rasti