2022 m.

KALĖDINĖ ŠVENTĖ VAIKAMS

Gruodžio 28 dieną Telšių socialinių paslaugų centro darbuotojai pakvietė vaikus į nuotaikingą Naujametinę šventę Ryškėnų seniūnijoje. Vaikai susitiko su Fėja, Kiškiu, linksmuoju Meškučiu, Seneliu Šalčiu bei jo padėjėjomis. Visų nuotaika buvo puiki, kiekvienas šventės dalyvis gavo saldžią dovanėlę. Didžiulis AČIŪ Ryškėnų kultūros centro darbuotojams už fantastiškai sukurtą nuotaiką bei žavingą programą vaikams!

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

KALĖDINĖ GERUMO AKCIJA

Gruodžio 21 d. Telšių socialinių paslaugų centras sukvietė Telšių rajono bendruomenę kartu pasitikti artėjančias didžiąsias metų šventes.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

TARPTAUTINĖ PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENA

Minėdami Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną į Šv. Mišias  Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos bažnyčioje rinkosi  Telšių socialinių paslaugų centro bendruomenė, klientai, Telšių rajono senelių globos namų gyventojai ir darbuotojai ir Telšių rajono savivaldybės administracijos atstovai. gavę Dievo palaiminimą, visi kartu vykome į Telšių žemaitės gimnaziją, kur laukė šilta arbata ir užkandžiai. Po sveikinimo kalbų visus savo dainomis, muzika ir šokiais linksmino folkloro ansamblis „Spigėns”.