Padėka 2021-09-10

_________________________________________________________________   

PADĖKA

_________________________________________________________________________________________________

PADĖKA

 „Gera daryti gera“. (Jonas Mekas)

      Sunku įsivaizduoti, koks ypatingas socialinio darbuotojo darbas, kol tai nepaliečia tavo paties artimiausių ir brangiausių žmonių… Nuoširdžiai dėkojame direktorei Rasai Gustienei, darbo organizatorei Virginijai Nikienei ir VISOMS socialinėms darbuotojoms besirūpinančiomis mūsų Mama, Zofija Grakalskiene. Dėkojame už kantrybę, šilumą, dėmesį, rūpestį, malonų žodį, šypseną, pagalbos ranką, gardų maistą, tvarką namuose. Ypatingai norime padėkoti soc. darbuotojai Jurgitai Žemgulienei, kuri pastebėjo mūsų Mamos poreikius, informavo savo vadovybę ir dabar socialinės darbuotojos lanko Mamą net išeiginėmis dienomis.

 Artėjančių Šv. Kalėdų proga linkime Telšių Socialinių paslaugų centro administracijai ir visoms socialinėms darbuotojoms sveikatos, stiprybės ir kantrybės. Linkime taip pat sėkmės įgyvendinant socialinius projektus, kurie yra nepaprastai reikalingi.

 Telaimina Jus Dievas!

Pagarbiai

Birutė Krivickienė (Grakalskytė), Vytautas Grakalskis

______________________________________________________________________________________________________________

PADĖKA PLAUSTO NUOMAI

Norime padėkoti „Plausto nuoma Telšiuose“ Dainiui ir Adrijui Černauskams, kurie Nakvynės ir Savarankiško gyvenimo namų gyventojams suteikė neatlygintiną pramogą, pasiplaukioti plaustu po Masčio ežerą. Įprastai nakvynės namų gyventojai retai kur išeina, todėl toks pasibuvimas jiems – puikiai atpalaiduojanti, geros nuotaikos suteikianti ir bent trumpam pamiršti kasdienę rutiną leidžianti atrakcija.

Po pasiplaukiojimo gyventojai vaišinosi karšta arbata ir pyragu.

______________________________________________________________________________________________________________

PADĖKA MAISTO BANKUI

Laikinų šeimos namų ir Telšių dienos centrą lankantys vaikai dėkoja Maisto bankui už paramą.

______________________________________________________________________________________________________________

PADĖKA

Laba diena, gerbiama direktore, šiandien paskutinį kartą apmokėjau sąskaitą už  jūsų darbuotojų suteiktas paslaugas mano mamai Danutei Kavaliauskienei. Jau praėjo visas mėn. po mamos mirties, bet vis negaliu pamiršti ir pasidžiaugti jūsų socialinių darbuotojų Nomedos (atsiprašau, nežinau pavardės) ir Jurgitos Žemgulienės nuoširdumu, sugebėjimu bendrauti ir padėti senam žmogui. Visą laiką, jos buvo pagalbininkės ne tik mano mamai, bet kartu ir man.  Didelis ačiū jūsų kolektyvui už supratimą ir pagalbą. Kantrybės, stiprybės ir Dievo palaimos dirbant tokį atsakingą ir sunkų darbą. Dar kartą AČIŪ.

Danutės Kavaliauskienės dukra Asta Adomaitienė

______________________________________________________________________________________________________________

Artėjant gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms, sulaukėme padėkos už atsidavimą darbui ir kantrybę nuo klientų Dalios ir Dariaus. Dėkojame jiems.

LR PREZIDENTŪROS PADĖKA ĮTEIKTA TELŠIŲ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO TELŠIŲ DIENOS CENTRO UŽIMTUMO SPECIALISTEI JOLANTAI REKAŠIENEI
LR pirmoji ponia Diana Nausėdienė pakvietė visų Lietuvos savivaldybių gyventojus prisidėti prie „Jaukių namų“ akcijos. Šio akcijos metu visi buvo kviečiami savo rankomis siūti namukus, skirtus papuošti LR Prezidentūros eglę, kuri spinduliuotų visų šalies žmonių vienybės jėga.
Jau antrus metus iš eilės prie žaisliukų gaminimo akcijos prisijungia Telšių socialinių paslaugų centro Telšių dienos centro bendruomenė. Žaisliukus gaminti mokė nuostabi savo darbui atsidavusi Telšių socialinių paslaugų centro Telšių dienos centro užimtumo specialistė Jolanta Rekašienė.