Liepos pirmąją savaitę Ubiškės daugiafunkciniame centre vyko vaikų vasaros stovykla „Vaikų šypsenos“, kurioje dalyvavo Mitkaičių, Upynos, Telšių ir Žarėnų dienos centrų lankytojai. Vaikai turiningai leido laiką, dalyvaudami įvairiose veiklose, tokiose kaip kūrybinės dirbtuvės ir edukacinis užsiėmimas „Muilo kelias“, žaisdami įvairius žaidimus ir mėgaudamiesi vandens pramogomis.

Stovyklos metu vaikai turėjo galimybę išbandyti įvairias kūrybines veiklas. Kūrybinių dirbtuvių metu jie gamino rankų darbo dirbinius, naudodami perdirbtas ir natūralias medžiagas. Edukacinis užsiėmimas „Muilo kelias“ suteikė vaikams galimybę sužinoti apie muilo gamybos procesą ir patiems pasigaminti ekologišką muilą.

Vaikai ne tik pramogavo, bet ir susipažino su kitų dienos centrų lankytojais, artimiau juos pažino ir susirado naujų draugų. Žaidimų metu vaikai džiaugėsi ne tik linksmybėmis, bet ir mokėsi bendradarbiavimo ir komandinio darbo. Vandens pramogos suteikė daug džiaugsmo ir atgaivos karštomis vasaros dienomis.

Norime padėkoti Ubiškės daugiafunkciniam centrui už svetingumą ir puikias sąlygas stovyklai. Taip pat nuoširdžiai dėkojame visiems savanoriams ir rėmėjams už jų pagalbą ir paramą.