Telšių socialinių paslaugų centro darbuotojai, dirbantys su šeimomis,  gegužės 15 dieną organizavo šeimų šventę ,,Mes – šeima” Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Šventė tradiciškai vyko Ryškėnų parko estradoje, o joje dalyvavo šeimos, vaikai, lankantys Telšių miesto ir rajono dienos centrus su vadovais ar savo artimaisiais, Ryškėnų kaimo bendruomenė, kiti svečiai.
Šventės programoje skambėjo dainos, vyko šokių pasirodymai, vaikų piešinių paroda, mažieji turėjo galimybę jodinėti ant poniuko Žirnio, pūsti muilo burbulus, puošėsi piešiniais ant veiduko ir laikinomis tatuiruotėmis, šokinėjo batutuose, vikriausi rungėsi estafetėse, vyko loterija. Visos šventės metu dalyviai buvo vaišinami Jaunimo centro darbuotojų virtu plovu, Rūdupių kaimo bendruomenės šiupiniu ir kitais įvairiais užkandžiais ir saldumynais. Nepamiršta arbata ir kava, bei vaikų mėgstamos sultys, limonadas. Visos vaišės šventės dalyviams buvo nemokamos.
Šeimų šventė nebūtų tokia įvairiaspalvė savo programa, žaidimais bei vaišėmis, be savo rėmėjų ir geradarių. Šventei įvykti padėjo ir įvairiausiais būdais prisidėjo: Telšių r. savivaldybė, Ryškėnų seniūnijos seniūnas Saulius Širvys ir visa seniūnijos darbuotojų komanda, Tryškių kultūros centro direktorius Egidijus Einikius ir režisierė Jurgita Rudėnaitė,  Amila Talmontaitė, Telšių šokių, mados ir grožio studija „LOKĖ ir jos vadovė Daina Tamulionienė, Telšių meno mokyklos mokiniai ir mokytoja – metodininkė Violeta Udelcovienė ir jos kolegės, Ryškėnų seniūnijos kaimo bendruomenė, Rūdupių kaimo bendruomenės kolektyvas, VšĮ Telšių jaunimo centro kolektyvas, UAB „Sam Vita“ direktorė Jovita Vaičiulė, Edita ir Albinas Staniai, Adrija Varpučianskytė, Laurynas Deimontavičius, Darius Eidikis, AB „Žemaitijos pienas“, Raminta ir Mantvydas Lapinskai, Akvilė Januškevičiūtė, UAB „A. ARYS ir KO“, Telšių sporto ir rekreacijos centro fizinio aktyvumo specialistas Tomas Gaurylius ir jo komanda, UAB „Granex“.
Šeimų šventė baigėsi, tačiau ji tikrai turės tęsinį. Juk didžiausia dovana slypi žmonių bendrystėje, kurią galime vienas kitam padovanoti.
Telšių socialinių paslaugų centro darbuotojos
Aiva Labanauskienė ir Edita Šlečkuvienė