Socialinių darbuotojų savanoriška veikla projekte ,,Vaikų svajonės“

 

Savanoriška veikla neatsiejama nuo socialinio darbuotojo profesijos. Vaikų svajonių projektas- vienas iš daugelio Telšių socialinių paslaugų centro socialinių darbuotojų savanoriškų veiklų, kur tarpininkaujant socialiniam darbuotojui, geros valios žmonės išpildo sunkiomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones.

2023 metais projektas ,,Vaikų svajonės“ susidėjo iš projektų: ,,Pagalba nuo karo nukentėjusiems Ukrainos vaikams“ (kovo- balandžio mėnesiais), ,,Vaikai su (ne)GALIA“ (gegužės- birželio mėnesiais), ,,Dienos centrų projektas“ (rugpjūčio mėnesį), ,,Labas, Rugsėji“ (rugpjūčio mėnesį), ,,Kalėdinių dovanų projektas“ (lapkričio- gruodžio mėnesiais). Centro socialiniai darbuotojai dalyvavo dviejuose iš jų, tai ,,Labas, Rugsėji“ ir ,,Kalėdinių dovanų projektas“. Projektų vykdymo metu socialiniai darbuotojai rinko vaikų norus ir svajones, kėlė į projekto svetainę, bendravo su geros valios žmonėmis. Galime tik pasidžiaugti, jog iš viso 2023 metais buvo išpildytos net 265 vaikų svajonės!

Didžiuojamės turėję galimybę suteikti vaikų svajonėms būti išgirstoms, pastebėtoms ir įgyvendintoms, o geros valios žmonėms suteikę galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo. Juk daryti gerą ir gera.

 

Edita Šlečkuvienė,

Telšių socialinių paslaugų centro vyr. socialinė darbuotoja